Oferta edukacyjna

Oferuję warsztaty artystyczne dla dzieci i dorosłych, grupowe lub indywidualne. Posiadam doświadczenie i przygotowanie pedagogiczne.
Celem warsztatów jest rozwój kreatywności i odkrycie potencjału uczestników do samodzielnego tworzenia. Nie skupiam się jednak tylko na bezkresnym świecie wyobraźni, ale wprowadzam także w historię sztuki.
W części teoretycznej proponuję krótką prezentację dotyczącą techniki kolażu, omówienie jej cech charakterystycznych i wybranych przedstawicieli. Na przykładzie prac omówimy proces powstawania kolażu. Opowiem też o upcyklingu jako innej formie recyklingu.
W części praktycznej każdy z uczestników zaprojektuje i wykona swój autorski kolaż używając różnych materiałów plastycznych.
Na zakończenie podzielę się swoją wiedzą na temat najlepszych technik ekspozycji prac artystycznych. Chętnie służę pomocą w aranżacji wystawy.
Warsztaty przeznaczone są dla każdej grupy wiekowej. Nie wymagam umiejętności artystycznych. Dla uczestników, którzy nie posługują się sprawnie nożyczkami, przygotowałam zadania łatwiejsze manualnie.
Każdy otrzyma dyplom.
Czas trwania warsztatów, ilość uczestników i cenę ustalam indywidualnie.